Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516753

Projektijuhtide assistent (välisvõrgud)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ehitusdokumentatsiooni koostamine ja haldamine
projektijuhtide assisteerimine/asendamine
objektide ja tööliste varustamine
jooksvate probleemide oskuslik ja kiire lahendamine
suhtlemine objektimeeskonnaga (tellija)

Ootused kandidaadile

eeliseks ehitusalane (veevarustus ja kanalisatsioon) või tehniline kõrgharidus
tehnilise taibuga
aktiivne
energiline
valmis iseseisvaks tööks
algatusvõimeline
kiire mõtlemise ja reageerimisega
väga kõrge pingetaluvusega
sõbralik
tähelepanelik
valmis meeskonnatööks
B-kat juhiload

Ettevõte pakub

püsivat töösuhet
huvitavat ja vaheldusrikast tööd
ametiautot
täiendõpet ja koolitust
arenemis-ja täiendamisvõimalust

Tööpakkumise number
#516753

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. märts 2018
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2018

AS Viimsi Keevitus on loodud aastal 1994. Meie partnerid iseloomustavad meid kui koostööaldist kvaliteetset teenust pakkuvat ettevõtet. Edukuse on taganud professionaalne personal, maksimaalne kliendikesksus ning optimaalne kvaliteedi ja hinna suhe.
AS Viimsi Keevituse peamised tegevusalad võime liigitada kolme valdkonda, milleks on:
veevarustuse ja kanalisatsiooni välisvõrkude ehitus, veevarustuse ja kanalisatsiooni sisevõrkude ehitus, sisemised küttesüsteemid (santehnilised tööd, katlamajad, küttesüsteemid).

Vaata rohkem