Värsked tööpakkumised

Projektijuhtide assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 425995

Tööpakkumise number

425995

Töö kirjeldus

Projektijuhtide assistendi töö on paikse iseloomuga, tal tuleb suhelda partnerite ja klientidega. Oma töö korrektseks teostamiseks peab ta olema kursis firmas hetkel käsil olevate projektide ja muude töödega.

Töö nõuab täpsust, korrektsust ja paindlikkust. Töö intensiivsus on vahelduv ning sõltub kaastöötajate arvust büroos ning laekuvate ja töös olevate tellimuste arvust. Tema hallata on väiketellimused ja päringud. Samuti hoolitseb ta igapäevaselt kontori korrashoiu ja funktsioneerimise eest.

Nõudmised kandidaadile

Ta oskab kasutada arvutit, valdab väga hästi eesti ja inglise keelt, soovitavalt ka vene keelt suhtlemistasandil. Kasuks tuleb teiste võõrkeelte oskus, samuti huvi kuidas ning millest valmistatakse erinevad toidud ning uudishimu üldisemalt toidukultuuride kohta.

Pakume huvitavat ja pingelist tööd ning arenguvõimalusi heas meeskonnas.

Töökoht asub Tallinnas, Toompuiesteel. Tasustamine toimub põhikohaga töötaja lepingu alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2016

Frens Catering pakub kvaliteetset Cateringi teenust aastast 1993.
Traditsiooniliselt mõistetakse catering'i all toitlustusteenuse osutamist väljaspool selle tavapärast keskkonda.
Restorani või kohviku asemel serveerib Frens Catering toitu ja jooke kliendi poolt soovitud kohas, olgu selleks muuseum või kontserdisaal, autosalong või kunstniku ateljee.