https://www.cvkeskus.ee/57918

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57918

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

IT arendusprojektide juhtimine

  • äriprotsesside analüüs
  • lähteülesannete koostamine tarkvara väljatöötamiseks
  • tarkvara väljatöötamise kordineerimine


Ootused kandidaadile

  • kogemus IT projektide teostamisel
  • analüüsi-, algatus- ja üldistusvõime
  • sobivus meeskonnatööks


Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas ettevõttes
  • kaasaegset töökeskkonda


Lisainfo

Küsi lisainfot: arno[at]on24.ee


Tööpakkumise number
#57918
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Projektijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!