Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61165

Projektijuht-varustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tehniliste jooniste töötlemine, tellimuste esitamine, suhtlemine tarnijate ja allhankijatega
  • materjalide tarnimine ning tarnete kooskõlastamine teiste projektijuhtidega
  • saatelehtede ja arvete kontroll, viseerimine ja õigeaegne edastamine juhile

Ootused kandidaadile

  • head eesti ja vene keele oskust nii kõnes kui kirjas
  • juhilubade olemasolu
  • head arvuti kasutamise oskust
  • valmidust paindlikult oma tööaega korraldada (töö väljasõitudega)
  • vastutustunnet, kohusetundlikkust, täpsust, initsiatiivikust, ning oskust oma tööd iseseisvalt planeerida ja väga hästi organiseerida.
  • tehniline haridus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • Püsivat töösuhet
  • Toredat meeskonda
  • töötasu 10000.- kuus (bruto)
  • ametiautot ja telefoni

Tööpakkumise number
#61165