Värsked tööpakkumised

Projektijuht Ukrainas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36271

Tööpakkumise number

36271

Töö kirjeldus

Ehitusprojektide juhtimine ja teostamine vastavalt sõlmitud lepingutele, Eesti õigusaktidele ja AS-s Eesti Ehitus protseduurireeglitele.
Tellijaga ja alltöövõtjatega sõlmitud lepingute täitmise kontrollimine ja juhtimine objektidel.
Objektijuhtide töö kontrollimine ning finantsaruandluse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame mitmekülgset ja põhjalikku, vähemalt 3-aastast töökogemust ehitusobjektide juhtimisel, ehituse alast kõrgharidust (või kesk-eriharidust), iseseisvust ja ettevõtlikkust ning lojaalsust ja ausust. Vajalikud on hea inglise ja vene keele oskus.

Pakume rikkalikke kogemusi slaavi ja lääne-euroopaliku ehituskultuuri vahendamisel jätkusuutlikus ehitusettevõttes ning pingutustele väärlist tasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke CV koos objektide loeteluga hiljemalt
15. novembriks 2004. Taimi.Elenurm@eestiehitus.ee;
lisainfo tel. 6400445; www.eestiehitus.ee

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2004
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2004

1989. aastal asutatud AS Eesti Ehitus on suuruselt teine peatöövõtuga tegelev ehitusfirma Eesti ehitusturul.
AS Eesti Ehitus tütarfirma tegutseb Ukraina turul alates 1998. aastast ning on ehitanud Lvovis, Kiievis, Tserkassõs, Zaporozjes ja mujal suuri tööstus- ja büroohooneid. Meie tellijateks Ukrainas on Lääne ja kohalikud firmad.