Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145888

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Ukraina
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • orienteeruvalt 50 kuni 500 mln suuruste ehitusprojektide juhtimine ning ehitustööde korraldamine Ukrainas vastavalt sõlmitud lepingutele, ettevõtte protseduurireeglitele ja firmakultuurile,
  • alltöövõtjate leidmine, nendega lepingute sõlmimine ja järelevalve lepingute täitmise üle, osalemine läbirääkimistel ja hinnapakkumistel,
  • objektijuhtide töö kontrollimine ning finantsaruandluse tagamine,
  • rahvusvahelise meeskonna töö juhtimine

Ootused kandidaadile

ehitusalase kõrgharidusega (bakalaureuse või magistri tase),
vähemalt kolmeaastase projektijuhi kogemusega (sh suurtel ehitusobjektidel),
iseseisev, ettevõtlik ning sooviga panna ennast proovile uues keskkonnas,
hea eesti ja vene keele, soovitavalt ka inglise keele oskusega,
tarkvaraprogrammide Word, Excel ja Outlook hea tundja.

kogemust kiiresti areneval ehitusturul Kiievis ja suuremates Ukraina linnades,
väga head töötasu, boonuspaketti, ametiautot,
karjääri mitmekülgsetel objektidel kasvava ehitusturu tingimustes,
rikkalikke kogemusi lääne-euroopaliku ehituskultuuri vahendamisel jätkusuutlikus ehitusettevõttes.

Lisainfo

Teave ettevõttest: www.eestiehitus.ee; www.eurocon.com.ua
ja tööpakkumistest tel. 5150922

Tööpakkumise number
#145888

Asukoht:
Ukraina
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 50000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
27. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu

Eesti ehitusturu liidrite hulka kuuluva ehituskontserni AS Eesti Ehitus peamine töövaldkond on ehituse ja projekteerimise projektijuhtimine. Töötajaid on kontsernis kokku üle 1100 ning 2007. aasta müügitulu oli üle 3,7 miljardi eesti krooni.
AS-i Eesti Ehitus tütarfirma Eurocon OÜ on kontserni Ukraina ehitustegevust koordineeriv äriühing, mis on tegutsenud seal üle 10 aasta. Seoses töömahu kiire kasvuga (2007.a müügitulu ligikaudu 400 mln kr) ning ümberkorraldustega firma juhtimisstruktuuris

Vaata rohkem