Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669093

Projektijuht (trükikoda)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 23. september 2020
Kuulutus aegub: 6. oktoober 2020

Töö kirjeldus

    Meie meeskond tunneb puudust ambitsioonikast projektijuhist, kes vastutab trükiteenuste projektide juhtimise eest ja toetab oma teadmistega ka müügimeeskonda.

    Uue PROJEKTIJUHI kätesse usaldame:

  • tellimuste halduse ja projektijuhtimise
  • asjaliku klientidega suhtlemise ning olemasolevate hoidmise
  • vajadusel järel- või lisamüügi tegemise
  • ladusalt toimiva infovahetuse tagamise kliendi tellimuste kvaliteetseks ja õigeaegseks täitmiseks
  • hinnapakkumiste ja müügiarvete koostamise
  • kliendi ja trükikoja vahelise ajagraafiku planeerimise ja sellest kinni pidamise

Ootused kandidaadile

    Oled ideaalne kandidaat kui:

  • sul on algatusvõimeline "can-do" suhtumine ning naudid organisreeritust
  • oled detailitäpne ning süsteemne
  • mõtled teeninduskeskselt ning oled avatud ja sõbralik
  • sul on hea tehniline taip ning oled arvutikasutuses osav
  • sind iseloomustab hea eneseväljendusoskus
  • valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

    Pakume sulle omalt poolt:

  • täiskohaga tööd kaasaegses tootmisettevõttes, mis omab moodsaid tootmisseadmeid
  • mitmekülgset eneseteostust ja arengut
  • konkurentisvõimelist töötasu ning lisaboonuseid
  • meeldivat, energilist ja sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#669093

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
23. september 2020

LemonPrint on tegutsenud üle 12 a. ja selle aja jooksul saavutanud turul kindla koha, Meie toodete valik katab mitmesugused vajadused: alates brošüüridest kuni etikettide, pakendite ja müügitoetusmaterjalideni.
Suurepärase meeskonna abil saame ellu viia klientide kõige erilisemad soovid. Trükitehnolooga on kaasaegne ja mitmekülgne ning suudame tänu sellele pakkuda kõrget kvaliteeti ja kiiret tarnet.

Vaata rohkem