Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28936

Tööpakkumise number

28936

Töö kirjeldus

• ehitusobjektide eelarvejärgne projektijuhtimine
• objektide riskide hindamine
• suhtlemine tellijate ja järelvalvega
• objektijuhtide töö juhtimine

Nõudmised kandidaadile

• ehitusalane kõrgharidus • vähemalt 5-aastane töökogemus betooni- ja montaažitööde alal • Venemaal töötamise kogemus • hea pingetaluvus • oskus iseseisvalt töötada

• stabiilset tööd arenevas ehitusettevõttes • tööle vastavat tasu • täienduskoolitusi • noort ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

• kontor ja töökoht asub Tallinnas, kuid hetkel otsime töötajat Venemaal Ufaas asuvale ehitusobjektile.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. mai 2004
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2004

Betoneks Ehitus OÜ asutati 2003 a. märtsis AS Betoneks tütarettevõttena. Sellest ajast alates oleme Eesti ehitusturul toiminud nii alltöövõtja kui ka peatöövõtja ja projektijuhina, kelle põhitegevuseks on betoonelementide montaaž, monoliitbetooni- ja üldehitustööd. Lisaks eelnevale pakume ka siseviimistlustöid ning muid ehitusteenuseid.