Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28569

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ehitusobjektide eelarvejärgne projektijuhtimine
  • objektide riskide hindamine
  • suhtlemine tellijate ja järelvalvega
  • objektijuhtide töö juhtimine

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane kõrgharidus
  • vähemalt 5-aastane töökogemus betooni- ja montaažitööde alal
  • Venemaal töötamise kogemus
  • hea pingetaluvus
  • oskus iseseisvalt töötada

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd arenevas ehitusettevõttes
  • tööle vastavat tasu
  • täienduskoolitusi
  • noort ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

  • kontor ja töökoht asub Tallinnas, kuid hetkel otsime töötajat Venemaal Ufaas asuvale ehitusobjektile.

Tööpakkumise number
#28569