Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38924

Tööpakkumise number

38924

Töö kirjeldus

kelle tööks on:
· ehitusprojektide juhtimine ning ehitustööde korraldamine välisriigis (Ida –Euroopas) vastavalt sõlmitud lepingutele, ettevõtte protseduurireeglitele ja firmakultuurile
· alltöövõtjate leidmine, nendega lepingute sõlmimine ja järelevalve lepingute täitmise üle
· objektijuhtide töö kontrollimine ning finantsaruandluse tagamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame mitmekülgset ja põhjalikku, vähemalt 3-aastast töökogemust ehitusprojektide juhtimisel (sh vähemalt kahe sellise ehitusprojekti juhtimist, mille maht on vähemalt 30 miljonit eesti krooni), ehituse alast kõrgharidust ( bakalaureuse või magistri tase), iseseisvust ja ettevõtlikkust ning lojaalsust. Vajalikud on väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus ning tarkvaraprogrammide Word, Excel ja Outlook hea tundmine.

Pakume pingutustele väärilist tasu alates 30 000 kroonist kuus (neto) ja tulemuspreemiaid, mitmekülgsete töökogemuste kaudu arenemise võimalusi kasvavas firmas ning rikkalikke kogemusi slaavi ja lääne-euroopaliku ehituskultuuri vahendamisel jätkusuutlikus ehitusettevõttes.

Lisainfo

Kandideerimise tähtaeg on 30. jaanuar 2005.
CVs palume märkida lisaks haridusele ja töökogemusele ka soovitajad ning esitada teostatud objektide loetelu koos mahtudega.
Kontakt ja lisainfo: AS Eesti Ehitus, Narva mnt. 24, 10120 Tallinn,
e-post: Taimi.Elenurm@eestiehitus.ee; tel. 6400445
www.eestiehitus.ee

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2004
Brutopalk:
Alates 30000 EEK kuus

AS Eesti Ehitus on suuruselt teine peatöövõtuga tegelev ehitusfirma Eesti ehitusturul. Põhilised tegevusvaldkonnad on sadamarajatiste ning tööstus- ja laohoonete, büroo-, teenindus- ja kaubandudpindade ehitamine, projekteerimine ja rekonstrueerimine. Omame rahvusvahelisi kvaliteedi- ja keskkonnakaitse sertifikaate ISO 9001 ja ISO 14001.