Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195448

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Projektijuht alustab 4 alluvaga. Hiljem komplekteerib meeskonna vastavalt objektile
* Betoontööde kulude arvestus ja aruandlus
* Hinnapakkumiste koostamine
* Meeskonna juhtimine ning nende ja enda töö tulemuste eest vastutamine
* Suhtlemine klientide ja alltöövõtjatega.

Esialgu on liikumist Eesti piires palju. Kui on suutnud meeskonna efektiivselt tööle panna, ei pea ise pidevalt objektidel viibima.

Ootused kandidaadile

* Ehitusalane eriharidus
* Betoonitööde alal projektijuhi kogemus
* Hea organiseerimis- ning juhivõimetega
* Eesti keele oskus perfektsel tasemel, vene keel suhtlustasemel
* Hea arvutioskus
* B-kat. autojuhiload

Ettevõte pakub

* Iseseisvust, meeldivat tööd heas meeskonnas
* Võimalust hästi teenida

Tööpakkumise number
#195448

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. mai 2010
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2010

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on ehitusfirma, mille põhitegevuseks on üldehitustööd, kaeve- ja mullatööd, lammutustööd.

Vaata rohkem