Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290154

PROJEKTIJUHT-TEHNOLOOG

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Projekti juhtimine
  • Tellimuste tootmiseks ettevalmistamine ja koordineerimine
  • Tehnoloogia koostamine
  • Materjalide spetsifikatsiooni koostamine
  • Suhtlemine tellijatega
  • Tellimuste eelarve ja ajakava jälgimine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus
  • Praktiline töökogemus masinaehituse valdkonnas
  • Teadmised keevitustehnoloogiast
  • Hea CAD-tarkvara valdamine
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Iseseisvus, analüüsivõime, pingetaluvus

Kasuks tuleb:
  • Soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast, huvitavat ja iseseisvat tööd
  • Enesearendamise võimalust
  • Võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes
  • Head töötasu, mis on sõltuvuses töö tulemustest.

Lisainfo

Kaaskirjas või CV-s palume ära näidata palgasoov.

Tööpakkumise number
#290154

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2012
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2012

AS Silbet Metall on 1992 aastast Eesti erakapitalil põhinev aktsiaselts. AS Silbet Metalli eelkäija Silikaatbetooni Instituudi Katsetehas asutati 1961. aastal instituudis projekteeritud ehitusmaterjalide tööstuse seadmete prototüüpide valmistamiseks.
Tänu täielikku masinaehituse tsükli olemasolule on säilinud ja arenenud ettevõtte põhiline tegevusala - üldmasinaehitus tellija jooniste järgi.

Vaata rohkem