Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801087

Projektijuht tehasesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhi peamisteks töö-ülesanneteks on:

  • andmete ja tegevuste analüüs
  • workshop´ide läbiviimine
  • parendusprojektide planeerimine ja juhtimine
  • igapäevaste parenduste juhtimine tagamaks efektiivsuse tõusu ja toodete kõrget kvaliteeti

Ootused kandidaadile

Projektijuhilt ootame:

  • head organiseerimis- ja eestvedamisvõimet
  • tööks vajalikku head vene, inglise ja eesti keele oskust
  • tugevat enesekehtestamisvõimet
  • head meeskonnatöötaja natuuri

Projektijuhti ootab ees tööks vajalik väljaõpe, stabiilne arenev töökeskkond, arengu– ja koolitusvõimalused oma ala spetsialistide käe all, aktiivne eneseteostusvõimalus ja vastutusrikas töö, nooruslik kollektiiv ning ettevõttesisene motivatsioonipakett.

Tööpakkumise number
#801087

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. august 2022
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem