Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #808573
Osaline kaugtöö võimalus

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud

Vinyl Plant OÜ on Eesti ainuke ning Baltikumi ja põhjamaade suurim vinüülplaatide tootmise tehas. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kvaliteetset vinüülplaatide ja helikassettide tootmise täisteenust alates nõustamisest kuni kliendile tellimuse kätte toimetamiseni.

Töö kirjeldus

Oled iga projekti juures algusest lõpuni, kaardistad ja planeerid projektiga seotud detailid ning tagad läbi ajakava jälgimise tellimuste tähtaegse täitmise.

Ootused kandidaadile

  • omad kõrgharidust (vähemalt bakalaureus)

  • sind iseloomustab otsustusvõimelisus, kohusetundlikkus ja hea organiseerimisvõime;

  • oled hea läbirääkimisoskusega ja stressitaluvusega ning tulemustele orienteeritud;

  • valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt

Ettevõte pakub

  • võimalust areneda ja kasvada koos ettevõttega;

  • olla heaks koostööpartneriks meie ägedatele klientidele;

  • olla osa sõbralikust ja ühtehoidvast tiimist;

  • saada konkurentsivõimelist töötasu;

  • kasutada kaasaegset töökeskkonda, -tingimusi.

Tööpakkumise number
#808573