Projektijuht
Tööpakkumise number #696853

2
VELMA MÖÖBEL OÜ
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

  • Kliendisuhete loomine ja arendamine;

  • Klientide nõustamine ja nende rahulolu tagamine;

  • Hinnapakkumiste koostamine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus mööbli müügi või tootmise alal;
  • Hea suhtlemisoskus, initsiatiivikus;
  • Jooniste koostamise oskus (KD Max, SketchUp, AutoCAD vms);
  • Lubadustest ja tähtaegadest kinnipidamine;
  • Oskus planeerida ja iseseisvalt töötada.

Kasuks tuleb:

  • Inglise ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Toetavaid kolleege ning meeldivat töökeskkonda;

  • Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd;

  • Võimalust areneda koos ettevõttega;

  • Hea töö eest korralikku palka.

Tööpakkumise number
#696853