Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81248

Tööpakkumise number

81248

Töö kirjeldus

Projektijuhi peamisteks tööülesanneteks on:
Projektide kirjutamine, rahataotluste ettevalmistamine ja juhtimine. Koostöö arendamine ettevõtetega ja koolidega, täiendkoolituste korraldamine õpetajatele, karjäärikoordinaatoritele ja lapsevanematele, teenuste reklaam, internetiportaalide arendus.

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus
  • organiseerimisoskus ja koostöövalmidus
  • avatus ja hea suhtlemisoskus
  • projektide kirjutamise ja juhtimise kogemus
  • kõrge vastutustunne, täpsus, algatusvõime.
  • ühe võõrkeele oskus
  • hea arvutikasutamise oskus (Esitlustehnika rakendusoskus failihaldus, teksti- ja tabeltöötlus, internet, PowerPoint)

Pakume omalt poolt huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis. Ootame Sind kandideerima, kui tunned, et see ametikoht on just Sulle. Sa soovid end teostada antud valdkonnas ning osaleda Tartu Info-ja Karjäärinõustamiskeskuse arengus.

Lisainfo

Motivatsioonikiri ja CV saata hiljemalt 25. oktoobriks 2006.a aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Konkurss“.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2006
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2006

Tartu Kutsehariduskeskuse Info- ja Karjäärinõustamiskeskuse eesmärk on pakkuda kvaliteetset informatsiooni noortele karjääri teadlikuks ja oskuslikuks planeerimiseks.