Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197286

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kooli arengut toetavate projektide koostamine, esitamine ja läbiviimine
  • Võimaluste leidmine projektide rahastamiseks erinevatest fondidest
  • Projektide alase tegevuse koordineerimine koolis
  • Töötajate ja õpilaste nõustamine erinevate projektitaotluste koostamisel ning projektide elluviimisel
  • Projektide andmebaasi ja dokumentatsiooni haldamine
  • Kooli välissuhete loomine, hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (soovitavalt majanduse, halduse või hariduse vallas)
  • Töökogemus projektide kirjutamisel ja juhtimisel (soovitavalt hariduse valdkonnas)
  • Finants(juhtimise) alased teadmised
  • Hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Väga hea arvutikasutamise oskus (Word, Excel, PowerPoint)
  • Isikuomadustelt: koostöövalmis, paindlik, asjatundlik, innovaatiline, hooliv, hea analüüsi- ja organiseerimisvõime, hea suhtlemis- ja esinemisoskus, hea pingetaluvus

Kasuks tulevad:
  • Teadmised Eesti (kutse)haridussüsteemist ja selle toimimisest
  • Teadmised struktuurifondidest, Euroopa elukestva õppe programmi allprogrammidest (nt Leonardo da Vinci, Comenius jt)
  • Soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • Võimalust panustada kutsehariduse arengusse
  • Põhipuhkust 35 kalendripäeva aastas
  • Sportimisvõimalusi
  • Stabiilset töösuhet

Lisainfo

Täiendav informatsioon:
Projektijuht Kadri Orula, telefon 7361 894, kadri.orula(at)khk.tartu.ee.

Kandideerimiseks palume esitada avaldus ja CV koos lühikirjeldusega Teie projektide kirjutamise ja juhtimise kogemusest (~1 lk).

Tööpakkumise number
#197286

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2010
Kuulutus sisestati:
17. mai 2010

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus. Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe. Tartu Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 330 töötajat ja 3300 õpilast.

Vaata rohkem