Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168015

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ehitustööde ettevalmistamine, juhtimineja planeerimine;
objektil teostatavate tööde kooskõlastamine tellijate ja töövõtjatega;
allhanketööde organiseerimine ja koordineerimine;
objektide kvaliteetse, eelarvelise ja tähtajalise valmimise tagamine;
projektiga seonduva dokumentatsiooni koostamine ja täitmine ning infoliikumise haldamine;
tööks vajalike materjalide ja tööriistade organiseerimine objektidele;
ehitustööde mahuarvutused ja omahinnaeelarvete koostamine;
ehitusprojektide eelarvete, hinnapakkumiste kokkupanemine (k.a. riigihankepakkumised) .

Ootused kandidaadile

ehituslik kõrgem (või kesk-eri)haridus;
varasemat töökogemust ehitusobjekti või –projekti juhtimisel;
hea analüüsi- ja organiseerimisvõime;
kiire mõtlemis- ja reageerimisvõime;
projektdokumentatsiooni lugemise ja analüüsi oskust;
töö planeerimise, teostamise oskust ja kogemust;
koostöövõimet, meeskonna juhtimisoskust ja kogemust;
stressitaluvust ja meeskonnatööoskust;
vene keele ja inglise keele oskus tööks vajalikul tasemel;
väga hea arvuti kasutamise oskus;
ehitusseadusandluse, -nõute ja -normide tundmine.

motiveerivat tulemustele orienteeritud palka ja premeerimissüsteemi;
vastutusrikast tööd stabiilselt arenevas ettevõttes;
professionaalset, nooruslikku ja toetavat meeskonda;
positiivset tööõhkkonda ja kaasaegseid töötingimusi;
erialast täiendkoolitust ja arenemise võimalust;
karjäärivõimalusi ja enese proovilepaneku võimalust;
sõidukulude- ja sideteenuste kompsatsiooni.

Tööpakkumise number
#168015

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2008
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2008

Edukas ettevõte otsib oma rõõmasesse kollektiivi spontaalseid optimiste! Head töötingimused, motivatsioonipalk ja toetav meeskond otsib seoses ettevõtte laienemisel uusi ja tublisi tegijaid.

Vaata rohkem