Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196703

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Projektide läbiviimise detailne planeerimine, graafikute koostamine ja nendest kinnipidamise tagamine/järelvalve teostamine kasutades vastavat tarkvara MS Project;
  • Projektide ettevalmistamine tootmiseks ja ehituseks, sh. projektispetsiifiliste materjalide tellimine, järelevalve teostamine projekteerimise üle, tootmisülesande koostamine ja püstitamine, koostöö kliendiga ehitusplatside ettevalmituseks jms;
  • Tootmise juhtide nõustamine ja tööde teostamise kvaliteedi pistelise järelevalve teostamine projekti tootmise ajal;
  • Ehitusplatsi tööde ettevalmistamine sh. platsimeeskonna komplekteerimise korraldamine, ajagraafikute koostamine, vajalike materjalide, tehnika, tellingute ja töövahendite tellimine jne;
  • Toodangu ehitusplatsile transportimise korraldamine sh. laevade laadimisplaanide koostamine, kokkulepete sõlmimine laevafirmadega, sadamatega, vedajatega jne;
  • Ehitusplatsi tööde käivitamine sh. ehituste tehases toodetud elementide monteerimise otsene juhtimine ning ehitusplatsi töödejuhatajate juhendamine/nõustamine järgnevate platsitööde teostamise ajal;
  • Koostöö kliendiga tema tellimuse (projekti) täitmise ajal;
  • Töös olevate projektide jooksva aruandluse ja projektide lõppedes lõpparuannete koostamine ning esitamine;
  • Teada ja tunda ettevõttes kehtivaid reegleid, põhimõtteid, protseduure ja juhendeid ning tagada nende toimimine ja täitmine oma vastutusvaldkonnas.

Ootused kandidaadile

  • ehituslik kõrgharidus või selle omandamine;
  • töökus ja kohusetundlikkus;
  • hea pingetaluvus;
  • täpsus ja põhjalikkus;
  • meeskonnatöö oskus;
  • arvuti kasutamise oskus tööks vajalikul tasemel (Excel, Word, MS Project, Outlook)
  • inglise keele valdamine kõnes ja kirjas heal tasemel.

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises organisatsioonis
  • kaasaegset töökeskkonda ja toredat meeskonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus analoogsel töökohal või ehituse/tootmise juhtimise valdkonnas ning skandinaaviamaade keelte valdamine.
Töö eeldab välislähetustes viibimise võimalust.

Tööpakkumise number
#196703