Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518704

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide ja partneritega (TEHIK, haigekassa, erialaliidud jne) suhtlemine arendusvajaduste väljaselgitamiseks.
Ärinõuete analüüsimine ja arenduse planeerimine.
Programmeerijatele tehniliste lähteülesannete koostamine.
Lõpptestimise korraldamine ja arenduse juurutamine ning dokumenteerimine.
ISKE ja GDPR dokumentide koostamine.

Ootused kandidaadile

Väga hea planeerimis- ja analüüsivõime ning tehnilise dokumentatsiooni koostamise oskus.
Vähemalt kolmeaastane kogemus projektijuhi või analüütikuna.
Oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas.

Kasuks tuleb:
Head teadmised agiilsetest arendusmeetodidest.
JIRA kasutamise kogemus.
Eelnev töökogemus IT või meditsiinisektoris.
Teadmised erinevatest andmekaitse regulatsioonidest (IKS, ISKE, GDPR jne).
Inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Huvitavaid ja vaheldusrikkaid projekte.
Häid töötingimusi uues kontoris Tartu kesklinnas.
Väljaõpet ja enesetäiendamise võimalusi.
Motiveerivat palka vastavalt kogemustele, oskustele ja töö tulemustele.
Erinevaid kompensatsioone ja soodustusi sh spordiklubides.

Tööpakkumise number
#518704

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2018
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2018

Innovaatik OÜ asutati aastal 2007 ettevõtjate poolt, kes olid varasemalt juba aastaid tegelenud meditsiinitarkvara arendamisega Ameerika Ühendriikides ja Euroopas. Meie missiooniks on oma klientidele parimate tarkvaralahenduste pakkumine. Seepärast oleme teinud märkimisväärseid investeeringuid tehnoloogiasse, luues seeläbi aluse kõrgekvaliteedilise teenuse osutamiseks.
Meie meeskond töötab pidevalt uute ja innovaatiliste ideedega, loomaks tooteid, mis vastavad üha arenevatele nõudmistele tänapäeva meditsiinisektoris.

Meie ettevõtte põhiväärtusteks on:

Klientidele pühendumine. Hindame pikaajalisi kliendisuhteid ning oleme pühendunud pakkuma parimaid võimalikke lahendusi meie klientidele. Aitame kaasa tööprotsesside efektiivsemaks muutmisel ning suurendame kliinikute kasumlikkust läbi uuenduslike lahenduste.
Meeskonna väärtustamine. Meie kõige olulisem vara on inimesed. Väärtustame iga töötaja panust ettevõttes ning toetame nende arengut ning eneseteostusvõimalusi.
Ühiskonda panustamine. Soovime tõsta inimeste teadlikkust oma tervisest ning parandada üldist ravikvaliteeti tehes koostööd juhtivate kliinikute, ülikoolide kui ka tervishoiu alal tegelevate erialaorganisatsioonidega.

Vaata rohkem