Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195467

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tööobjektide ülevaatus ja töömahtude hindamine
* pakkumiste ja töögraafikute koostamine
* tööde organiseerimine ja juhtimine objektil
* tööohutuse tagamine objektil
* aruannete koostamine
* klientidega suhtlemine

Ootused kandidaadile

* kõrghariduse keskkonna alal
* analüüsi- ja otsustusvõime
* kasuks tuleb juhtimisalane töökogemus ja tehnika tundmine

Ettevõte pakub

* mitmekülgset tööd meeldivas meeskonnas
* eneseteostust ja arenemisvõimalust
* kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#195467

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2010

Eestis tegutsev edukas jäätmete käitlemise ettevõte vajab seoses tegevusvaldkonna laienemisega projektijuhti.

Vaata rohkem