Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170625

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituut pakub tööd projektijuhile, kelle peamiseks tööülesandeks saab olema instituudi arendustegevusega seotud projektitaotluste koostamine ja elluviimine.

Ootused kandidaadile

kõrgharidus
väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti ja inglise keeles
algatus-, analüüsi- ja otsustusvõime
väga hea koostöö,- suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

Ettevõte pakub

enesearendamise võimalusi
kaasaegset töökeskkonda ning meeldivat kollektiivi

Lisainfo

kasuks tuleb eelnev töökogemus projektitöö valdkonnas ning meeskonnas töötamise kogemus

Tööpakkumise number
#170625

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2008

Maaülikool on ainuke ülikool Eestis, mille õppe-ja teadustegevus hõlmab terviklikult eluks vajalike ressursside säästliku kasutamise ja elukeskkonna säilitamise

Vaata rohkem