Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194966

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

BioMed SA projektijuhi töö sisuks on:
- Projektide väljatöötamine, ettevalmistamine ja läbiviimine;
- Projektide eelarvete ning tulemuste eest vastutamine;
- Sihtasutuse klientide nõustamine ja dokumentide koostamine ning vormistamine.

Ootused kandidaadile

- Teadmised ja kogemused projektijuhtimisest nii riiklike kui ka Euroopa Komisjoni projektide osas;
- Väga hea suuline ja kirjalik eneseväljenduse oskus eesti ja inglise keeles;
- Kõrgharidus.

Hea kandidaat on:
- Initsiatiivikas;
- Kõrge stressitaluvusega;
- Hea suhtleja;
- Kohusetundlik.

Kasuks tuleb:
- Teadmised/kogemused eluteaduste valdkonnas;
- Oskus eelarvega hakkama saada.

Ettevõte pakub

- Kaasaegset töökeskkonda Tartu linnas;
- Sõbralikku kollektiivi;
- Konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#194966

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2010

Biotehnoloogia ja Meditsiini Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus „BioMed SA“ asutati 2009. aasta märtsis. Sihtasutuse eesmärkideks on innovatiivse ning teadus- ja/või tehnoloogiamahuka ettevõtluse edendamine rõhuga eluteadustele ja meditsiinile; innovaatiliste ja teadus- ning tehnoloogiamahukate ettevõtete arendamise ja selleks vajaliku tugikeskkonna loomine; koostöö teiste kodu- ja välismaiste sihtasutuste, mittetulundusühingute, ettevõtete ning riiklike ja rahvusvaheliste organisatsioonidega sihtasutuse eesmärke järgivates tegevustes.

Vaata rohkem