Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136726

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaubandus-, büroo- ja laopindade väljaüürimine äriklientidele ning kliendisuhete haldamine, sh üürnike otsimine, läbirääkimised, üürilepingute ettevalmistamine, infovahetus, turundustegevus, kinnistu haldamisega seotud probleemide lahendamine, tulueelarve koostamine. Ettevõte kasutab kinnisvarahaldustarkvara Elkis.

Ootused kandidaadile

 müügi- ja majandusalased kogemused või teadmised;
 ! kasuks tuleb eelnev kokkupuude kinnisvaravaldkonnaga;
 aktiivne ellusuhtumine, hea läbirääkimis- ja müügioskus;
 probleemide lahendamisele suunatud mõtteviis;
 väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
 inglise keele ja vene keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

 huvitavat tööd;
 sõbralikku kollektiivi;
 viisakat sissetulekut

Tööpakkumise number
#136726

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2008

ESTIKO on Tartus tegutsev ettevõtete grupp, kelle kinnisvaraalase tegevuse tuntumad näited on Emajõe Ärikeskus ja peagi kesklinnas avatav moe- ja vabaajakeskus Tasku. Selle kuulutusega kutsume konkureerima Sisustus E Kaubamaja (asukoht Tehase 16) ja Emajõe Kaubahalli (asukoht Küüni 7) projektijuhi ametikohale.

Vaata rohkem