Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117707

Tööpakkumise number

117707

Töö kirjeldus

Projektijuhi põhilisteks tööülesanneteks on klientidega suhtlemine, tootmisosakonna nõustamine ja jälgimine projektide lõikes.

Nõudmised kandidaadile

kesk-eri või kõrgem haridus puidu- või mööblitööstuse alal või töökogemus antud erialal vähemalt 3 aastat
riigikeele oskus
inglise keele oskus suhtlustasandil
arvutioskus
hea organiseerimisvõime ja analüüsivõime

pakume kaasaaegseid töötingimusi, head meeskonda ja motiveerivat töötasu

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2007
Kuulutus sisestati:
1. august 2007

Tarmeko grupi ettevõtted tegelevad kõvamööbli, pehmemööbli, liimitud-painutatud detailide ning spooni tootmise ja müügiga ning kinnisvara arendamisega.