Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27573

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusega tegelev investeerimisfirma otsib assistent-projektijuhti. Põhiline tööülesanne on erinevate toetusprojektide kirjutamine, aruandluse korrashoid ning tütarettevõtete nõustamine toetuste küsimustes. Lisaks üldine assistenditöö (piiratud hulgal).

Ootused kandidaadile

-Kõrgharidus (soov. põllumajandusega seotud)
-Hea inglise keele oskus
-Pingetaluvus
-Initsiatiivikus
-Võime töötada iseseisvalt
-Autojuhiload
-Kasuks tuleb:
- töökogemus PRIA süsteemis

Pingelist ja vastutusrikast tööd väga kiiresti arenevas ettevõttes
Kaasaegset ja rutiinivaba töökeskkonda
Koolitust
Võimalust töötada aeg-ajalt paindliku graafiku alusel
Väga häid tulevikuperspektiive

Tööpakkumise number
#27573