Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630897

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusprojektide juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

PROJEKTIJUHT, tule liitu meie Tartu meeskonnaga kui Sul on juba 3 aastane kogemus ehitusprojektide juhtimises tsiviilehituses või kinnisvaraarenduses.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • mugavat ja kaasaegset kontorit Tartus Ropka Ärimajas;
  • motiveerivat tasu;
  • arusaadavat ja kindlat boonussüsteemi;
  • panustamist töötaja heaolusse ja tervisesse;
  • mentorlust tööle asumisel;
  • avatust aruteludeks ja ideede jagamiseks;
  • kaasamõtlemist ja tuge probleemide lahendamisel objektidel;
  • regulaarseid kokkusaamisi ja ühisüritusi;
  • erialaseid koolitusi;
  • karjäärivõimalusi.

Tööpakkumise number
#630897

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2019

Tesron Ehitus OÜ on Eesti ehitusettevõte, mis pakub projektijuhtimise ja projekteerimise teenuseid. Ettevõttes töötavad kvalifitseeritud ja pikaajalise kogemusega ehitusspetsialistid, kelle teadmistele ja oskustele saab kindel olla. Töötame mõtestatult, peame kinni tähtaegadest ja oleme paindlikud.

Vaata rohkem