Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68463

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tugevvoolu töögrupi moodustamine
aruandluse koostamine, analüüsimine ja esitamine
dokumentide vormistamine, käsitlemine ja arhiveerimine
eelarvestamine
ehitusobjektide elektrialase töö korraldamine ja koordineerimine
elektriohutusnõuete tagamine
elektripaigaldiste projekteerimine
hankesüsteemi ja materjali andmebaasi haldamine
hinnapakkumiste koostamine
objektide tehnilise dokumentatsiooni koostamine
tehnilise dokumentatsiooni haldamine

Ootused kandidaadile

B klassi pädevustunnistuse omamine
algatusvõime ja iseseisvus tööülesannete lahendamisel
arvuti kasutamise oskus(AutoCAD, Exel, Word)
B-kategooria autojuhiload
eelnev projekteerimiskogemus
eelnev töökogemus
eesti ja vene keele oskus
elektriskeemide lugemise oskus
hea analüüsivõime
hea pingetaluvus
iseseisvus ja algatusvõime
kohusetundlikkus ja kiire kohanemisvõime
meeskonnatöö oskused ja paindlikkus
orienteeritus lahenduste leidmisele ja nende elluviimisele
tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

aktiivset ja tegusat kollektiivi
arendavat ja pingelist tööd