Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200235

PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • olemasolevate projektide eestvedamine ja projektide eesmärkide täitmine
  • uute projektide sissetoomise eestvedamine
  • projektimeeskonna moodustamine, projekti eelarve ja ajagraafiku koostamine ning jälgimine
  • jooksvate küsimuste lahendamine ja projekti infovahetuse korraldamine
  • klientidega läbirääkimiste pidamine
  • projekti kokkuvõtete ja raportite koostamine

Ootused kandidaadile

  • sobilik haridus
  • projektijuhtimise kogemus
  • väga hea eesti- ja inglise keele oskus
  • väga hea arvutikasutamise oskus
  • hea tehniline arusaamine elektroonikatoodete spetsifikatsioonist ja dokumentatsioonist
  • meeskonnajuhtimise kogemus
  • baasteadmised tarneahela-ja kvaliteedijuhtimissüsteemist
  • süsteemne mõtlemine, analüüsi- ja kiire õppimisvõime
  • hea suhtlusoskus
  • väga hea stressitaluvus
  • initsiatiivikus, eesmärgile orienteeritus
  • korrektsus

  • eneseteostust ja väljakutset pakkuvat tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • arenevat ja innovaatilist töökeskkonda

Tööpakkumise number
#200235

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2010

Enics Eesti AS on 2004 aastal asutatud tööstus-ja meditsiinielektroonikat tootev ettevõtte, mis kuulub rahvusvahelisse Enics Gruppi, mille tehased asuvad Šveitsis, Soomes, Rootsis, Slovakkias, Hiinas ja Eestis. Enics Eesti AS-is on juurutatud standardid: ISO 9001, ISO 14001, ISO 14385, ISO/TS 16949, OHSAS 18001, IRIS. Hetkel töötab Enics Eestis 575 töötajat ja 2009. aasta käive oli 800 miljonit Eesti krooni.

Vaata rohkem