Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127457

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on projektitiimi loomine ning eestvedamine, projekti eelarve ja ajagraafiku koostamine ning jälgimine. Projekti infovahetuse tagamine ja jooksvate probleemide lahendamine. Läbirääkimised ja kooskõlastused klientidega. Projekti kokkuvõtete ja raportite koostamine.

Ootused kandidaadile

  • sobilik haridus, soovitavalt tehniline
  • vähemalt 2-aastane projektijuhtimise kogemus
  • soovitavalt meeskonna juhtimise kogemus
  • hea tehniline arusaamine elektroonikatoodete spetsifikatsioonist ja dokumentatsioonist
  • süsteemne mõtlemine, analüüsi- ja kiire õppimisvõime
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • transporti ettevõtte poolt
  • konkurentsivõimelist palka ja boonust vastavalt tulemustele
  • puhtaid ja kaasaegseid töötingimusi
  • nooruslikke ja koostöövalmis kolleege
  • soodustusi sportimiseks

Tööpakkumise number
#127457