Värsked tööpakkumised

Projektijuht (TANK garderoobisüsteemid)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363186

Tööpakkumise number

363186

Töö kirjeldus

Võtame tööle projektijuhi, kelle peamisteks tööülesanneteks on: olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine, uute klientide leidmine, müügieesmärkide täitmine, projektide haldamine (kliendi vajaduste väljaselgitamine, läbirääkimiste pidamine, pakkumuste koostamine).

Nõudmised kandidaadile

Sind iseloomustab tehniline taiplikkus, omad müügikogemust ja oled avatud uutele väljakutsetele. Sa oled julge ja hea läbirääkija, suudad ise oma tööd planeerida ning oled hea meeskonnatöötaja. Sa valdad suurepäraselt eesti keelt, kasuks tuleb inglise- ja vene keele oskus, oskad kasutada mõnda joonestusprogrammi. Saad kasutada tööülesannete täitmiseks isiklikku sõiduautot.

Pakume vastutusrikast ja huvitavat tööd pidevalt arenevas ettevõttes, toetavat meeskonda, arenguvõimalust.

Lisainfo

Kasuks tuleb inglise keele oskus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
27. november 2014

AS Sunorek on 1993.aastal tegevust alustanud pidevalt arenenud ettevõte. Oleme kasvanud põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. TANK kaubamärgi all toodame ja müüme garderoobisüsteeme ning liuguksi. Eestis on meil 9 salongi ning lisaks tegeleme ka projekti-, hulgi ja eksportmüügiga. ASi Sunorek käive 2013. aastal oli 8 miljonit € ning ettevõttes töötab ligi 170 inimest.