Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 46387

Tööpakkumise number

46387

Töö kirjeldus

Edukas sündmusturundusagentuur otsib seoses turundus-ja reklaamidivisjoni arendamisega om lõbusasse meeskonda võimekat projektijuhti, kelle tööülesanneteks oleks klientidele lahenduste välja pakkumine ja teostamine.

Nõudmised kandidaadile

Tugev stressitaluvus, teadmised turundusest/reklaamist/brandingust, vähemalt 3 aastane kogemus reklaamiagentuuris või turunduse alal, hea inglise, vene ja soome keele oskus, loovus ja mõtlemisoskus, autojuhiload.

Pakume eneseteostamise võimalust arenevas ja lahedas kollektiivis, põhi - ja boonuspalgast koosnevat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2005

Tegemist on kiirelt areneva ja eduka sündmusturundusagentuuriga, kelle põhitegevuseks on klientidele erinevate turunduslahenduste pakkumine.