Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61733

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte arenguga võetakse tööle projektijuht, kelle tööülesanneteks on:

*projektipõhine toodete müük
*kliendisuhete loomine ja hoidmine
*olemasolevate kliendisuhete arendamine
*trendide jälgimine

Ootused kandidaadile

* eelnevat projekti-ja müügitöö kogemust
* vähemalt keskharidus
* iseseisvust, organiseerimisvõimet ja julgust

* väga hea suhtlemisoskus
* keeled - eesti, vene, inglise

Ettevõte pakub

* avarat suhtlemisvõimalust
* tulemustest sõltuvat töötasu
* liikuvat tööd
* töötajatest hoolivat juhtkonda

Lisainfo

1997 aastast toodame ja müüme projektipõhiselt reklaammaterjale Eestis,Lätis ja Leedus. Meil on tore ja aktiivne kollektiiv.Oskame teha tööd ja oskame ka puhata. Ootame oma kollektiivi inimest,kes tahab ja oskab teha loomingulist projektipõhist müügitööd.

Tööpakkumise number
#61733