Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27603

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastuvõtuturismi teenuste organiseerimine, müük ja korraldamine. Võimalus kaasa lüüa firmas uue tegevusvaldkonna käivitamisel.

Ootused kandidaadile

* Varasemat töökogemust turismiettevõttes (eelistatavalt vastuvõtuturismi vallas)
* Väga head inglise ja soome keele oskust nii kõnes kui kirjas
* Kohusetunnet, omaalgatuslikkust ja initsiatiivikust
* Head pingetaluvust ja püsivust
* Head suhtlemisoskust ja loovat mõtlemist

Ettevõte pakub

* Toetavat meeskonda
* Motiveerivat palgasüsteemi
* Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* Meeldivat töökeskkonda Tallinna vanalinnas

Lisainfo

Otsime enda meeskonda hakkajat ja positiivset inimest, kes on võimekas, edasipüüdlik ja optimistlik. Soov pühenduda ja vastutada.

Tööpakkumise number
#27603