Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178807

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vitaadvert OÜ ootab oma meeskonda müügikonsultanti, kel soov töötada vaba graafiku alusel kas kontoris või kodus. Müügitöö toimub telefoni teel ning päevasel ajal.

Ootused kandidaadile

> elementaarne arvutioskus
> iseseisvus ja enesedistsipliin
> kohusetundlikkus ja korrektsus
> hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb varasem müügitöö kogemus ja meeldiv hääl.

Ettevõte pakub

> huvitavat tööd
> tulemustele vastavat palka
> paindlikku tööaega
> sõbralikku kollektiivi ja ühisüritusi

Tööpakkumise number
#178807