Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66521

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-uute klientide otsing ja aktiivne müügitöö
-hinnapäringute vastuvõtt ja pakkumiste tegemine
-tellimuste ettevalmistus ja vormistamine

Nõudmised kandidaadile

*hea suhtlemisoskus
*organiseerimisvõime
*korrektsus
*valmisolek meeskonnatööks ja iseseisva töö oskus
*eesti keele oskus
*vene keele oskus
Kasuks tuleb:
* teiste keelte oskus
* eelnev töökogemus aktiivse müügi alal
Office tööprogrammide Excel, Outlook, Word kasutamise oskus
AutoCad programmi kasutamise algoskus
B kategooria juhiluba

Omapoolt pakume võimalusi eneseteostuseks müügitöö alal, mitmekesist tööd kaasaegses töökeskkonnas ning konkurentsivõimelist töötasu, mis on seotud sinu töötulemustega. Lisaks põhipalgale kompenseerime mobiiltelefoni arved ning ametiauto kasutamise.

Tööpakkumise number
#66521

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
8. mai 2006

TRITICUM OÜ toodab metallkonstruktsioone alates 1996 aastast. Firma spetsialistid tagavad toodete kõrget kvaliteeti, laia sortimenti, hulgaliste tellijate vajaduste rahuldamist. Tänapäeval firma on suutnud saavutada toodangu kõrget kvaliteeti tänu universaalsele ja täpsele AMADA, KEMPY seadmestikule. Meie firma teeb koostööd Tallinna BLRT ja Loksa Laevatehase AS -iga, samuti täidame lääne partnerite tellimusi.

Vaata rohkem