Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67998

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tervishoiuamet on koos Sotsiaalministeeriumiga ette valmistamas E-kiirabi projekti. E-kiirabi on kiirabiteenuse osutajate ühine infosüsteem. Projektijuhi töö seisneb muu hulgas projekti planeerimises, dokumentatsiooni koostamises (sh aruandlus) ja projekti käivitamises/läbiviimises osalemises. Projekt kestab eeldatavalt 3 aastat.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat
* on arendaja ja eestvedaja ning initsiatiivikas eesmärkide seadmisel ja tulemuste saavutamisel
* on projektijuhtimise kogemusega avalikus sektoris
* tunneb arvutit MS Office'i ja projektijuhtimise tarkvara ulatuses
* oskab inglise keelt.
Kasuks tuleb
* ELi rahastatavate projektide kogemus
* tervishoiu- ja/või IT valdkonna tundmine.

Ettevõte pakub

* arenemis- ja koolitusvõimalusi
* kaasaegset töökeskkonda
* sõbralikku kollektiivi.

Lisainfo

Tööle asumise aeg - juuni 2006.

Tööpakkumise number
#67998

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
5. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
23. mai 2006
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppe kuus

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem