Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117155

Tööpakkumise number

117155

Töö kirjeldus

Tarkvaraprojektide elluviimine, mis sisaldab järgmisi tööülesandeid:
-projektiplaanide ja eelarvete koostamine
-projekti täitmise kordineerimine ja kontroll sisu ning tähtaegade üle
-vahekokkuvõtete koostamine ja pidev infovahetus kliendiga
-osalemine tootearenduses ja hinnakujunduses

Nõudmised kandidaadile

- Keskharidus, kasuks tuleb infotehnoloogia alane kõrgharidus
- Vähemalt 2 aastane töökogemus veebipõhiste infosüsteemide välja töötamisest
- Hea eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas kasuks tuleb inglise keele valdamine
- Laiad teadmised AutomatWebi (AW) kujunemisest ja kasutamisest, oskus AW template kliendi vajadustele vastavaks kohandada
- Hea ja initsiatiivikas suhtleja, laia silmaringiga ja õpihimuline, töös kohusetundlik ja oskab pidada kinni tähtaegadest

Ettevõte pakub

Täistööajaga töö (9-18) pikaaegne töösuhe

Lisainfo

Tööandjas on 1999.aastal asustatud Eesti tarkvaraarenduse ettevõte, mis pakub oma klientidele lahendusi ja teenuseid veebipõhise tarkavara valdkonnas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2007
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 16000 EEK kuus

TEMP-TEAM Estonia OÜ kuulub Juhler Group kontserni, mis on üks suuremaid personaliteenusi pakkuvaid firmasid Põhjamaades. Lisaks Põhjamaadele on Juhler Groupil ka esindused Inglismaal, Saksamaal, Šveitsis, Poolas, Eestis, Lätis, Austraalias ja Singapuris