Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178333

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesanneteks on:

  • Arendusprojektide juhtimine
(projektidega seonduva informatsiooni kogumine, tegevuste koordineerimine, dokumentatsiooni koostamine ja haldamine)
  • Uute toodete testimise korraldamine
  • Tele2 Grupi arendusprojektides osalemine

Ootused kandidaadile

  • bakalaureuse kraad tehnikas või majanduses
  • projektijuhtimise kogemus
  • projektijuhtimise metoodikate tundmine

Sa oled iseseisev ja järjekindel, sul on hea analüüsivõime. Lisaks eesti keelele valdad vabalt inglise keelt nii kõnes kui ka kirjas.

toredaid ja toetavaid kolleege, korralikku motivatsioonipaketti ja kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#178333