Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244436

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhi vastutada on erinevate projektide ladus kulgemine ning suhtlus kõigi osapooltega.

Peamisteks ülesanneteks on:
Projektide planeerimine
Eesmärkide püstitamine ja nende saavutamine projektis osalejate rühmatöö tulemusena.
Töögraafikute koostamine, nende kooskõlastamine erinevate osapooltega
Projekti eelarvest ja ajagraafikust kinnipidamise kontrollimine
Suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

Kõrgem tehniline haridus
Eelnev töökogemus vähemalt 2 aastat
Eesti, vene ja inglise keele oskus
Iseseisvus, initsiatiivikus
Väga hea suhtlemisoskus, orienteeritus tulemusele ja paindlikkus.

Huvitavat tööd pidevalt arenevas ja põnevas valdkonnas, lisaks kaasaegseid töötingimusi, meeldivat kollektiivi ning motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#244436

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
14. november 2011

TECH GROUP AS on 2001. aastal loodud, Eesti kapitalil põhinev, tööstusseadmete projekteerimise ning valmistamisega tegelev ettevõte. TECH GROUP AS pakub oma klientidele täisteenust, alates projektijuhtimisest, ülesande määratlemisest, seadmete projekteerimisest, dokumentatsiooni valmistamisest, juhtprogrammide valmistamisest kuni seadme detailide valmistamise, koostamise, häälestamise, kasutuselevõtuni ning varuosahalduse ja hoolduseni. Tegeleme nii sarjatoodangu valmistamise kui ka üksikseadmete ja prototüüpide arendamisega. Omame juhtimissüsteemi kvaliteedistandardit ISO9001:2008.
Hetkel töötab ettevõttes ligi 70 inimest.

Vaata rohkem