Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167788

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle põhiülesanneteks on oma tootegrupi projektide juhtimine ja aktiivne tulemuslik müügitöö

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on eelnev aktiivne ja tulemuslik müügitöö ning projektijuhtimise kogemus, hea eesti ja inglise keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasandil, hea arvuti kasutamise oskus ja omad B-kategooria juhilube. Sind iseloomustavad: oskus seada endale eesmärke, tahe töötada püstitatud eesmärkide suunas, oled tulemustele orienteeritud, kiire õppimisvõimega ja loomulikult positiivse hoiakuga

Kasuks tuleb:
Tehniline eriharidus ja eelnev tööriistade ja seadmete müügitöö kogemus

Pakume toote- ja meeskonnakoolitusi, kindlat ja turvalist töökohta, põhipalka + motiveerivat tulemustasupaketti, uusi väljakutseid ja tööd tunnustatud ning kvaliteetsete toodetega

Tööpakkumise number
#167788

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2008
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2008

AS TALLMAC on tööriistade müügiga tegelenud juba 19 aastat - Eesti tingimustes suhteliselt soliidne iga. Kogu tegevusaja jooksul on meie eesmärgiks olnud pakkuda parima kvaliteediga tooteid. Tänasel päeval on meie peamisteks tegevusaladeks professionaalsete tööriistade, ehitus- ja metallitöötlemisseadmete, diiselmootorite ning generaatorite müük, tagades alati müüdud tehnikale ka hoolduse ja remondi. Olles paljude tunnustatud kaubamärkide maaletooja ja müüja on meie eesmärgiks olla klientide hinnatuim partner omas valdkonnas. Siit ka meie missioon: Kliendi heaolu tagab meie rahulolu! Hetkel on meie meeskond 50 liikmeline ja esinduskauplused asuvad Tallinnas, Tartus, Jõhvis ja Pärnus ning meie poolt pakutavaid tooteid on võimalik osta edasimüüjate kaudu üle Eesti. Tallmac tegutseb ka Lätis ja Leedus, kus tütarfirmade vahendusel pakume diiselmootoreid ja generaatoreid ning teostame nende hooldust ja remonti. TALLMAC TAGAB TEHNIKA

Vaata rohkem