Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148325

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallina Ülikool käivitab ravimiuuringute projektijuhtide ingliskeelse täiendkoolituse programmi ning otsib oma kollektiivi inimest, kes idee käima lükkab.
Projektijuhi põhilisteks tööülesanneteks on:
- rahataotluste koostamine ja läbirääkimised võimalike rahastajatega;
- ekspertgrupi ja huvigruppide töö koordineerimine programmi väljaarendamise etapis;
- õppeprogrammi turundus ja müük;
- õppegruppide töö koordineerimine esimesel aastal.

Ootused kandidaadile

- projektijuhtimise ja rahastamistaotluste koostamise kogemus;
- väga hea eesti keele ja inglise keele oskus;
- väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
- vastutusvõime ja algatusjulgus.

- tulevikuperspektiiviga ja suure iseseisvusastmega huvitavat tööd;
- töökoht Tallinna kesklinnas
- töösuhe avalik-õiguslikus organisatsioonis

Lisainfo

Kandideerimine toimub ainult läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#148325

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem