Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197317

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Transpordiamet võtab teenistusse koosseisuvälise projektijuhi kelle põhiliseks tööülesandeks on projekti "Tallinna tramm" ellurakendamine

Ootused kandidaadile

Projektijuhi tööülesanneteks on:

  • Lasnamäe trammiliini (edaspidi trammiliini) rajamist ette valmistavate tööde koordineerimine
  • trammiliini rajamiseks vajalike tegevuste kirjeldamine ja üldtegevuskava koostamine
  • hangete ettevalmistamine ja nende läbiviimise korraldamine trammiliini projektide koostamiseks
  • trammiliini rajamisega seotud õigusaktide eelnõude ettevalmistamine
  • projekti partneritega suhtlemine
  • projekti rahastamise võimaluste väljaselgitamine Tallinna linna eelarve välistest vahenditest (riigieelarve, EL-i tõukefondid, PPP, PFI jt.)
  • trammiliini ehitushanke ettevalmistamine ja läbiviimine

Sobival kandidaadil peab olema:
  • kõrgharidus (soovitavalt tehniline või majandusalane)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kõrgtasemel ametialase sõnavara valdamisega, vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
  • üldistusvõime, hea suhtlemis- ja väljendusoskus, oskus oma seisukohti põhjendada, algatusvõime, otsustus- ja vastutusvõime, võime töötada iseseisvalt

Kasuks tuleb
  • projektijuhtimise kogemus
  • eelnev töökogemus riigi või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses

Kandidaat peab hästi orienteeruma
  • projektijuhtimise põhialustes
  • riigi ja kohaliku omavalitsuse asutuse töökorralduses
  • EL direktiivides
  • Eesti Vabariigi õigusaktides

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • mitmekülgset täiendkoolitust

Lisainfo

Tiit Siimon, tel 640 4604

Tööpakkumise number
#197317