Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192788

Tööpakkumise number

192788

Töö kirjeldus

mitmekülgsete konverentside/seminaride programmide koostamine
erinevate lektorite ning esinejatega suhtlemine ja kokkulepete sõlmimine nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil
koostöö arendamine erinevate partneritega, nt erialaliidud, ajakirjandusväljaanded jt
turundustegevuses osalemine
kliendisuhete loomine ja hoidmine
müügimaterjalide – pakkumiste koostamine
sujuva koostöö tagamine projektipartnerite ja huvigruppidega

Nõudmised kandidaadile

kõrgharidus, teadmised ja/või kogemused täiskasvanute koolitamisest/arendamisest
innovaatiliste ideede genereerimisvõime
väga hea planeerimise ja organiseerimisvõime
iseseisvus ja initsiatiivikus
hea pingetaluvus, analüütiline mõtlemine ja algatusvõime
avatud suhtlemisstiil ja läbirääkimiste kogemus
positiivne ja energiline lähenemine erinevatele väljakutsetele
kohusetundlikkus, täpsus
hea eesti- ja inglise keele oskus kõnes ning kirjas
valmidus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonna liikmena
hea arvutikasutamisoskus

Ettevõte pakub

vastutusrikast ja mitmekesist tööd huvitavate partneritega
arengu- ja koolitusvõimalusi
motiveerivat tasu
võimalust töötada muu töö kõrvalt
põhipuhkust alati suvel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. märts 2010
Kuulutus sisestati:
16. märts 2010

Tallinna Konverentsid on üheksandat aastat kvaliteetseid konverentse ja seminare korraldav koolitusfirma. Meil on kogemus enam kui 400 ürituse korraldamisel, kus on osalenud rohkem kui 30 000 inimest nii äri – kui ka avalikust sektorist.

Ootame oma team’iga liituma initsiatiivikat konverentside ja seminaride projektijuhti.

Kui soovid tuua uusi tuuli kvaliteetsete konverentside maastikule, siis pakume Sulle mitmekülgest keskkonda oma ideede teostamiseks, uute kontaktide loomiseks ning eneseteostuseks.