Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 56404

Tööpakkumise number

56404

Töö kirjeldus

Projektijuhi ülesanne on korraldada Tallinna Haridusameti raamatupidamise tsentraliseerimise protsessi läbiviimine:

• Raamatupidamise tsentraliseerimiseks vajalike ümberkorraldamistoimingute läbiviimine, selleks vajaliku konkreetse projektiplaani koostamine
• Uue loodava üksuse personali valiku ja värbamisega seotud toimingute juhtimine
• loodava raamatupidamise üksuse tööks vajalike töö tingimuste loomine -vajalike ruumide, mööbli, seadmete jms hankimine
• Infopäevade, seminaride läbiviimine asutuste juhtidele tutvustamaks neile ümberkorraldamisega kaasnevaid muudatusi.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldused:

• kõrgharidus
• projektijuhtimise kogemus (organisatsiooni ümberkorraldamise valdkonnas)
• oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas
• suhtlemisoskus, oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada
• kõrge pingetaluvus, kohusetunne, vastutus-ja otsustusvõime
• eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

Kandideerimisel tuleb kasuks majandusarvestusprotsessi tundmine.

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume
huvitavat tööd, kaasaegset töökeskkonda, arenguvõimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
9. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2005