Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189138

Tööpakkumise number

189138

Töö kirjeldus

Klientideks on ettevõtted, firmad ja spordiühingud. Sinu ülesanneteks on kliente köita luksusliku teenindusega, saavutada püstitatud müügieesmärgid oma aktiivsuse ja teenindusvalmidusega. Lood hõlpsasti kliendisuhteid, oskad neid hoida ja säilitada.

Nõudmised kandidaadile

- omad eelnevat müügikogemust
- Sul on tahe teha müügitööd
- oled aktiivne ja tulemustele orienteeruv
- oled iseseisev ja samas ka koostöövõimeline
- oled paindlik ja hea läbirääkimisoskusega
- väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
- omad B-kategooria juhilube ja autokasutusvõimalust
- kasuks tuleb soome- ja vene keele oskus

Pakume mõnusat tööseltskonda ja töökeskkonnana täiuslikku stuudiotüüpi näidistesaali.
Väga huvitavat ja liikuvat tööd ning toredaid kogemusi kliendisuhetes. Lai tootevalik annab suurepärase võimaluse kõrgeteks müügitulemusteks.
Töötasu koosneb põhipalgast ja tulemuspalgast.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
1. jaanuar 2010

Staria kliendiks on ettevõte mis pakub business-to-business klientidele äri- ja reklaamkingitusi ning firmatekstiile, enam kui 5-aastase kogemusega.