Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670844
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Projektijuht

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Otsime meie meeskonda uut motiveeritud liiget, kes vastutaks meie ettevõtte SEO osakonna eest.

Töö sisaldab:

  • Projektihaldus
  • SEO strateegia
  • SEO tegevuste elluviimine
  • SEO tööde jaoks kontaktide leidmine

Ootused kandidaadile

  • Eesti ja inglise keele valdamine

  • Vähemalt 3 aastat SEO kogemust

  • Vastutustundlikkus

Ettevõte pakub

  • Kaugtöö

  • Motiveeriv töötasu

  • Boonustasu võimalus

  • Võimalus osa võtta kiiresti kasvavast ettevõttest

Tööpakkumise number
#670844

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
3. november 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020

Society Web Solutions pakub kõike ettevõtetele kõike vajalikku ühes kohas, et olla edukaks digitaalmaailmas. Maailma- ja äriklassi veebidisain, e-poodide arendus, otsingumootorite optimatsioon, sotsiaalmeedia haldus, digitaalne turundus ja konstantne tugi. Me asume Eestis, Tallinnas kui ka Ameerika Ühendriikides, Floridas. Meie klientideks on nii suuremad kui ka väiksemad ettevõtted üle kogu maailma. Eestis asuvad meie kliendid Tallinnas ja Tartus. Meie põhimõteteks on kõrged standardid, kõrgeim kvaliteet ja lihtsus. Me tahame näidata kui palju väärtust on ettevõttele, kui tuua see digitaalmaailma ning milline väärtus on, kui kõiki harusi haldab üks meeskond. Meie meeskond on pühendud pakkumaks Sulle maailmaklassi teenust, meie lahendused on efektiivsed ja visuaalselt atraktiivsed.

Vaata rohkem