Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181564

Tööpakkumise number

181564

Töö kirjeldus

• projektijuhtimine;
• asutustevaheliste menetlusprotsesside analüüsimine.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus või selle omandamine lõpetamisjärgus;
• eesti keele oskus kõrgtasemel, väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
• tarkvaraprojekti juhtimise kogemus vähemalt 3 aastat;
• tarkvara analüüsimise metoodikate valdamine;
• teadmised riskijuhtimisest;
• väga hea süsteemse mõtlemise, analüüsi- ja üldistusvõime;
• kohusetunne, korrektsus ja enesekehtestamisvõime;
• avatus kliendisuhtluseks.

Kasuks tuleb:
• teadmised agiilsetest projektijuhtimismetoodikatest;
• riigi IT koosvõime ja IT arhitektuuri tundmine.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5039 (Margus Kreinin, Siseministeeriumi kohaliku omavalitsuse ja regionaalhalduse osakonna juhataja asetäitja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6321 (Liis Viksne, Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse personali ekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2009
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2009

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi haldusalas infokommunikatsioonitehnoloogia alaste arendus- ja haldusprotsesside efektiivne tagamine.