Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179739

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhi põhiülesandeks on:

  • Struktuuri Fondi meetme "Infoühiskonna edendamine" kohaliku omavalitsuse menetluskeskkonna projektiga seotud hangete ettevalmistamine ning infosüsteemi arenduse ja juurutamise koordineerimine.

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus või selle omandamine lõpetamisjärgus;
  • tarkvaraprojekti juhtimise kogemus vähemalt 5 aastat;
  • väga hea süsteemse mõtlemise, analüüsi- ja üldistusvõime;
  • tarkvara analüüsi metoodikate valdamine;
  • teadmised riskijuhtimisest;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • avatus kliendisuhtluseks;
  • kohusetunne, korrektsus, enesekehtestamisvõime ja karismaatilisus.

Kasuks tuleb:
  • teadmised agiilsetest projektijuhtimismetoodikatest;
  • riigi IT koosvõime ja IT arhitektuuri tundmine.

Pakume Sulle huvitavat, arendavat ja väljakutseid pakkuvat tööd, kaasaegset ja meeldivat seltskonda ning töökeskkonda, võimalust õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6320 (Karina Makarova, personali juhtivekspert).

Tööpakkumise number
#179739