Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 157975

Tööpakkumise number

157975

Töö kirjeldus

Projektijuhi põhiülesandeks on:
• projektide lähteülesannete kooskõlastamine ja heade (mõõdetavate ja saavutatavate) eesmärkide püstitamise tagamine;
• projektiplaanide metoodiline koostamine (kaasates meeskonda);
• projektide plaanijärgse teostuse korraldamine ja regulaarne aruandlus;
• projektide realiseerimisega seotud partnerite tööde korraldamine;
• projektidega seotud dokumentatsiooni haldamine;
• koostöö Siseministeeriumi, tema valitsemisala ametite ja partneritega;
• koolituste läbiviimine Siseministeeriumi, tema valitsemisala ametite ja partnerite hulgas projektijuhtimise metoodikate ühtlustamiseks.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus;
• eesti keele oskus kõrgtasemel;
• inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
• suhtlusele orienteeritud, avatud ja koostööd väärtustav ;
• väga hea arvuti kasutamise oskus;
• süsteemust ja metoodilisust ning nende iseseisva rakendamist;
• algatusvõime ja loovus, oskused välja töötada uusi lahendusi, algatada ja ellu viia muudatusi;
• kohusetunne ning otsustus- ja vastutusvõime;
• võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras;
• vanus vähemalt 21 eluaastat.

Kasuks tuleb kokkupuude IT valdkonnaga vähemalt ühes mainitud valdkonnas: analüüs, programmeerimine, IT turva, infosüsteemide haldus, IT hanked, IT projektijuhtimine.

Pakume Sulle huvitavat, arendavat ja väljakutseid pakkuvat tööd, kaasaegset ja meeldivat seltskonda ning töökeskkonda, mitmekesiseid koolitusi ja enesetäiendamise võimalusi projektijuhtimise ja arendusmetoodikate vallas, võimalust õppimiseks ja enesearendamiseks, konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6262 (Agu Leinfeld, strateegia divisjoni juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6320 (Karina Makarova, personali ekspert)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2008

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi haldusalas infokommunikatsioonitehnoloogia alaste arendus- ja haldusprotsesside efektiivne tagamine.